ALT تصویر

بلاگ

امروزه اینستاگرام  به شبکه اجتماعی مورد‌ علاقه خیلی‌ از افراد تبدیل شده و در‌نتیجه این محبوبیت زیاد،‌ جای مناسبی برای بازاریابی هست. این نکته رو در نظر بگیرید که ۸۰٪ کاربران اینستاگرام، بر‌اساس چیزی که در این پلتفرم دیدن‌، یک خرید انجام میدن.

تو این مقاله بهتون یاد میدم چطور با ۱۱ قدم، استراتژی شبکه‌های اجتماعی رقباتون رو برای افزایش فروش، نرخ تبدیل و رشد مخاطب، به صورت حرفه‌ای بررسی کنید.  می خواید توجه -و البته فروش- بیش از 3.6 میلیارد کاربری که الان در شبکه‌های اجتماعی هستن رو جلب کنید؟

تو این مقاله یاد می‌گیرید که علیرغم رقابت شدید در سال ۲۰۲۱، نرخ تعامل و مشارکت رو در اینستاگرامتون افزایش بدید. امسال مردم بیشتر از هر زمان دیگه‌ای در شبکه‌های اجتماعی حضور دارن، چون کار کردن از خونه برای خیلی از افراد، به یک روش زندگی تبدیل شده‌.

اگه ویژگی های یک پروفایل خوب در اینستاگرام رو نمیشناسین مخاطبین زیادی رو دارین از دست میدین. چون وقتی کسی با صفحه شما مواجه میشه اولین چیزی که توجهش رو جلب میکنه جذابین صفحتون هست و اطلاعاتی که میتونه درباره شما به دست بیاره.

قبل از شروع تولید محتوا، اول باید هدفمون رو مشخص کنیم تا بتونیم اثربخشی محتوای تولید شده رو اندازه بگیریم. اما بعد از اون نیازه برای محتوایی که میخوایم تولید کنیم، استراتژی محتوا بنویسیم و طبق اون قدم به قدم محتوای مفید و کاربردیمون رو تولید کنیم.

برایان دین یکی از فعالان حوزه بازاریابی محتوا و سئو، 912 میلیون بلاگ پست رو بررسی کرده و نتایجی که در رابطه با تاثیر عنوان و تعداد کلمات یک مطلب در میزان به اشتراک گذاری و ... از اونها گرفته رو منتشر کرده که من اینجا بطور خلاصه به مهم ترین قسمت هاش اشاره میکنم.

error: Content is protected !!

تخفیف های ورکشاپ ها رو در ایمیلت داشته باش

برای دریافت هفتگی مطالب مربوط به بیزینس، مارکتینگ، بلاگینگ و سوشال مدیا در خبرنامه عضو شو

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور