دومین دوره جامع آموزش بلاگینگ و تولید محتوا در وبسایت و اینستاگرام (آنلاین)

با توجه به هدفتون، میتونید در یکی از دوره های بلاگینگ زیر شرکت کنید.

دوره ها در دو دسته کلی “بلاگینگ در وبسایت و اینستاگرام” و “بلاگینگ در اینستاگرام” طراحی شدن.

هر کدوم از دوره های بلاگینگ زیر از نظر سرفصل های آموزشی، طول دوره و هزینه متفاوته،لطفا هر دوره رو باز کنید و توضیحاتش رو با دقت بخونید و یا اگه نیاز به مشاوره داشتین، فرم پایین همین صفحه رو پر کنید.

دوره جامع بلاگینگ و تولید محتوا (وبسایت و اینستاگرام) | مخصوص کسانی که قصد دارند هم وبسایت داشته باشن و هم در اینستاگرام فعالیت کنن

دوره بلاگینگ و مارکتینگ در اینستاگرام | مخصوص کسانی که قصد دارند در اینستاگرام فعالیت کنن و ازش کسب درآمد کنن

اگه قصد شرکت در دوره آموزش بلاگینگ و تولید محتوا در وبسایت و اینستاگرام (همراه با اصول سئو) رو دارین

دوره جامع “آموزش بلاگینگ و تولید محتوا با اصول سئو” فعلا فقط به شکل غیر حضوری و آنلاین در طول ۲۴ جلسه آموزشی (۲۴ هفته و ۶ ماه) و ۲ ماه کارآموزی (مجموعا ۸ ماه) برگزار میشه و بعد از اتمام دوره و گذروندن دوره کارآموزی، بهترین شرکت کننده های دوره در صورت تمایل و اعلام نیاز آنها، به شرکت های مختلفی که به نیروی تولید محتوا نیاز دارن معرفی میشن و یا به عنوان نیروی تولید محتوا در مپگرد و یا پروژه های دیگه من،  مشغول به کار خواهند شد.

 

مطالب دوره بلاگینگ و تولید محتوا شنبه هر هفته (در طول ۲۴ هفته یا ۶ ماه) ارائه میشه و روی وبسایت قرار میگیره و میتونین در طول هفته بخونین و تمرین هاش رو انجام بدین و اگه سوالی داشتین تو واتس اپ بپرسین.

سه شنبه هر هفته هم در صورت نیاز، یه جلسه پرسش و پاسخ خواهیم داشت که به سوالات احتمالیتون پاسخ میدم و تا چهارشنبه همون هفته هم فرصت دارین تا تمرین هاتون رو برام بفرستید تا بررسی کنم و نکاتش رو بهتون بگم.

 

از اونجایی که خیلی برام مهمه این دوره کاملا کاربردی برگزار بشه و بتونم به همه شرکت کننده ها رسیدگی کنم، این دوره تا پایان امسال تنها یک بار برگزار میشه و تعداد محدودی میتونن شرکت کنن و با کمال احترام متقاضیان بعدی باید تا دوره سال آینده منتظر بمونن.

قبل از شروع آموزش بلاگینگ و تولید محتوا شخصا با هر شخص صحبت میکنم، تا هدفتون رو از بلاگینگ بدونم و طبق علاقه و هدفتون، حوزه کاریتون رو مشخص کنم و بر طبق همون تمرین های عملی رو قدم به قدم پیش ببریم.
بعد از پایان دوره وبلاگ نویسی و تولید محتوا هم یک دوره دو ماهه کارآموزی داریم که کلی تمرین داریم و مطلب مینویسیم تا حسابی مطالب ملکه ذهنتون بشه.

 

من در طول این ۸ ماه از نقطه شروع تا پایان قدم به قدم باهاتون هستم و بهتون در انتخاب موضوع، استراتژی تولید محتوا و کلی موضوع دیگه کمک میکنم، پس خیالتون راحت باشه که اگه خودتون وقت بذارین در پایان این دوره شما یک بلاگر حرفه ای خواهید شد.

زمان شروع دوره  ۳ مهر ۱۴۰۰ هست.

هزینه دوره آنلاین آموزش بلاگینگ و تولید محتوا همراه با ۲ ماه کارآموزی و پشتیبانی ۸ ماهه ۷،۴۰۰،۰۰۰ هست، که هم میتونین در طول ۴ قسط پرداخت کنین و هم یکجا (هزینه پرداخت یکجا ۴۰۰،۰۰۰ تومان از پرداخت اقساطی ارزونتره)

در صورت پرداخت نقدی تا پایان مرداد، میتونین از ۴۰۰ هزار تومن تخفیف برخوردار بشین.

سر فصل های کلی دوره جامع بلاگینگ و تولید محتوا (وبسایت و اینستاگرام)

چطور یک برنامه محتوا بنویسیم؟ (Content Plan)

جست و جوی کلمات کلیدی (Keyword Research)

استراتژی کلمات کلیدی

روش ها و ابزارهای پیدا کردن کلمات کلیدی

تحلیل رقبا

کانال های انتشار محتوا

راه های افزایش ترافیک و رتبه سایت

کاربرد گوگل آنالیتیکس در بلاگینگ

شبکه های اجتماعی (Social Media)

تولید محتوا و مارکتینگ در اینستاگرام (Instagram Marketing)

آموزش روش های کسب درآمد در بلاگ

راه اندازی وبسایت شخصی

اصول بلاگینگ (وبلاگ نویسی)

پرسونا و مخاطب شناسی (Buyer Persona)

روایتگری (Story Telling)

بازاریابی محتوایی (Content Marketing)

استراتژی محتوا (Content Strategy)

اصول تولید محتوای متنی و تصویری (عکس و ویدیو)

تقویم محتوا (Editorial Calendar)

بلاگینگ در وب با رعایت اصول سئو

چطور برای خودمون یک بلاگ شخصی راه اندازی کنیم

چطور یک محتوای ارزشمند بنویسیم

ساختار یک بلاگ پست حرفه ای

اصول سئو در محتوا

ساختار یک محتوای بهینه شده برای سئو

اگه قصد شرکت در دوره جامع آموزش بلاگینگ و تولید محتوا (وبسایت و اینستاگرام) و پرداخت به صورت نقدی دارین

رویدادی یافت نشد

برای شرکت در دوره جامع بلاگینگ و تولید محتوا (آنلاین)، دوره سمت چپ رو انتخاب کنید.

برای شرکت در دوره جامع بلاگینگ و تولید محتوا (غیر حضوری) و پرداخت بصورت نقدی و برخورداری از ۴۰۰،۰۰۰ تومان تخفیف، دوره سمت چپ رو انتخاب کنین.

اگه قصد دارین کسب و کارتون رو در اینستاگرام گسترش بدین و بلاگینگ کنین

در صورتی که قصد راه اندازی وبسایت شخصی ندارین و نمیخواین بلاگینگ رو در فضای وب انجام بدین و فقط میخواین بلاگینگ رو در اینستاگرام انجام بدین و کسب درآمد کنین، میتونین با توجه به نیازتون یکی از دوره های زیر رو خریداری کنین. برای اطلاع از سرفصل ها و جزئیات هر کدوم، روی دوره مورد نظر کلیک کنین.

مطالب اینستاگرام مارکتینگ شنبه و سه شنبه هر هفته روی وبسایت قرار میگیره و میتونین در طول هفته بخونین و تمرین هاش رو انجام بدین و اگه سوالی داشتین تو واتس اپ بپرسین.
قبل از شروع دوره با هر شخص صحبت میکنم، تا هدفتون رو از بلاگینگ بدونم و طبق علاقه و هدفتون، حوزه کاریتون رو مشخص کنم و بر طبق همون، تمرین های عملی رو قدم به قدم پیش ببریم.
من در طول دوره از نقطه شروع تا پایان قدم به قدم باهاتون هستم و بهتون در انتخاب موضوع، استراتژی تولید محتوا و کلی موضوع دیگه کمک میکنم، پس خیالتون راحت باشه که اگه خودتون وقت بذارین در پایان این دوره شما یک بلاگر حرفه ای خواهید شد.

زمان شروع دوره ۳ مهر ۱۴۰۰ هست.

اگه ثبت نامتون رو تا پایان اردیبهشت قطعی کنین، میتونین با استفاده از کد تخفیف insta1400 از ۵۰ هزار تومن تخفیف برخوردار بشین.

شرکت در دوره بلاگینگ و مارکتینگ در اینستاگرام

آموزش بلاگینگ و مارکتینگ در اینستاگرام همراه با نکات کلیدی (۶ ماهه) | مخصوص کسانی که قصد بلاگینگ و فروش در اینستاگرم رو دارن و میخوان روند پیشرفت و دونه دونه پست هاشون بررسی بشه

آموزش اینستاگرام مارکتینگ همراه با نکات کلیدی (۱ ماهه) | مخصوص کسانی که خودشون بلاگینگ و تولید محتوا رو بلدن و فقط قصد یادگیری اینستاگرام و روش های جذب فالوئر رو دارن

آموزش اینستاگرام مارکتینگ همراه با نکات کلیدی (خودآموز و بدون پشتیبانی) | مخصوص کسانی که قصد دارن خودشون کار با اینستاگرام و روش های جذب فالوئر رو یاد بگیرن و نیازی به پشتیبانی ندارن

نظر بعضی از شرکت کننده های دوره های قبلی

نظر میسا فینی شرکت کننده دوره بلاگینگ و اینستاگرام 

نظر داریوش شرکت کننده دوره جامع بلاگینگ، اینستاگرام و کسب درآمد در سفر

نظر امیر رضا شرکت کننده دوره اینستاگرام

نظر لیلا حسینی شرکت کننده دوره بلاگینگ، اینستاگرام و کسب درآمد در سفر

 

من در اینستا با پیج سمانه جون آشنا شدم و یه سری سوالات ازشون پرسیدم برای پیشرفت پیجم که ایشون خیلی قشنگ بهم پاسخ دادن و راهنماییم کردن و بعد که از دورههاشون پرسیدم برای پیشرفتم دوره آموزش اینستاگرام همراه با نکات کلیدی رو پیشنهاد دادن که منم قبول کردم و ثبت نام کردم! مطالب این دوره برای من خیلی عالی بود و مخصوصا اینکه هرجا مشکلی داشتم به سمانه جون پیام میدادم و ایشون با صبوری راهنماییم میکردن! و یه خوبی دیگه اینکه پیجتون رو چک میکنن و معایب اون رو بهتون گوشزد میکنن که واقعا عالیه! من به شخصه هم از دوره و هم از برخورد گرم و صمیمانه و راهنماییهای دلسوزانه ایشون خیای راضیم و بهتون پیشنهاد میکنم که حتما تو دورهها شرکت کنید! باسپاس فراوان از استاد عزیزم! ??

معصومه سعادت

شرکت کننده دوره بلاگینگ در اینستاگرام

سلام سمانه جون. من تو اینستاگرام شما رو به عنوان یک بلاگر سفر دنبال می‌کردم، برای همین هم وقتی کلاس جامع‌تون رو معرفی کردین، بلافاصله شرکت کردم.حتی شرایط مالیم اوکی نبود و شما لطف کردید و برام قسط‌بندیش کردید که این برای من خیلی ارزش داشت. راستشو بگم این دوره‌ها نه تنها دانش من رو درباره مارکتینگ بالا برد بلکه این جسارت رو داد تا من کسب و کار آنلاین خودم رو هم راه بندازم، هرچند هنوز هم تازه‌کارم و باید بروز بشم اما باز هم تاثیر خوبی داشت. هر وقت مشکلی داشتم حتی درباره مدیریت اینستاگرام خودم، شما بلافاصله تو واتس‌اپ جواب می‌دادید و این دسترسی به شما و پرسیدن سوالات و دریافت پاسخ خیلی خوب و عالی بود. من دوره اینستاگرام مارکتینگ شما رو به مادرم معرفی کردم و ایشون هم شرکت کردند به تناسب نیازشون و حتی الان تو رزومه‌ام هم به عنوان دوره آموزشی ثبت کردم دوره‌های مارکتینگ شما رو.

فاطمه باقری

شرکت کننده دوره جامع بلاگینگ

سلام سمانه جان. ممنونم ازت بخاطر همه انرژی که برای ما گذاشتی. من تو دوره بلاگینگ شرکت کرده بودم و به کمک شما تونستم هم وبسایتم رو راه اندازی کنم و الان دارم روش کار میکنم و هم پیج اینستاگرامم که الان از فروش محصولاتم راضی ام. ممنون که انقدر همیشه با حوصله جواب همه سوالاتمو دادی و هر مطلب جدیدی میومد تو گروه برامون قرار میدادی. سرفصل ها به نظرم خیلی کامل بود چون من قبلش دوره های دیگه رو هم چک کرده بودم و راستش اینکه همیشه به مطالب دسترسی دارم و میتونم باز مرورشون کنم و هروقت سوالی پیش اومد بپرسم خیلی برام مهمه. امیدوارم بزودی بتونم در دوره جدیدت شرکت کنم

مینا

شرکت کننده دوره جامع بلاگینگ

سلام سمانه جان من توو دوره ى اينستاگرام شرکت کرده بودم. مباحث خيلى خوب بودن چون همه چيزرو در برميگرفتن درسته خيلى از چيزهارو ميدونستم از قبل ولى يادآورى و تذكرشون باعث شد بيشتر بهشون دقت كنم. هرموقع كه سوالى بود بلافاصله جواب دادى و من ازت ممنونم. بنظر من كه خيلى خوب بود? من به كسايى كه ميخوان از پايه پيجشون رو بسازن حتما اين دوررو پيشنهاد ميكنم و از خودت و محبتتات ممنونم?❤️

هما

شرکت کننده دوره بلاگینگ در اینستاگرام

من راضیم از این دوره و خیالم راحت هست که هرجا به مشکلی بر بخورم شما هستید و اگر فراموش کردم از داخل سایت نگاه میکنم و یک جور خدمات بعد از دوره هست همین خیلی خوبه سپاس از لطف و زحمت های که کشیدید

شهداد کلانتری

شرکت کننده دوره بلاگینگ در اینستاگرام

سلام سمانه جون❤ من تو دوره بلاگینگ و دیجیتال مارکتینگ شرکت کردم. میتونم بگم تقریبا اطلاعاتم در مورد اینستا صفر بود. مبحث مورد علاقه من روشهای کسب درآمد از اینستاگرامه چون همزمان با دوره شما تو یه دوره پولسازی شرکت کردم و ترکیب این دوتا کلی ایده بهم داد. سه هفتست که پیج ashpazi_namakgir رو راه انداختم. هم تقاضای کلاس حضوری داشتم هم واسه مسابقات پیجم یه اسپانسر پیدا شد هم از تو هایلایت رضایت فالوورها میتونید ببینید چقدر مخاطبام راضین. یه تشکر ویژه دارم بابت اینکه هروقت سوال میپرسم خیلی سریع جواب میدی و خیلی خوب راهنمایی میکنی. نکات مثبت شما به نظر من صبر و حوصله در پاسخگویی به سوالات و لحن دوستانه شماست. اینکه یک به یک پستها رو چک میکنید و ایراداتشو میگید خیلی خوبه و اینکه دسترسی به دوره و اپدیت اون همیشگیه عالیه.

نسترن تاجیکی

شرکت کننده دوره بلاگینگ در اینستاگرام
مرضیه قائدی

کمی در مورد تخصص های من

طراح وبسایت و متخصص سئو (SEO)

بیش از ۱۴ سال هست که در زمینه طراحی و بهینه سازی (SEO) وبسایت فعالیت میکنم

متخصص شبکه های اجتماعی (Social Media)

فکر میکنم صفحه اینستاگرام خودم (@SamanehPolo) با ۹۷ هزار فالوئر، اثبات خوبی برای نشون دادن تخصصم باشه

بلاگر و متخصص تولید محتوا و بازاریابی محتوایی (Content Marketing)

سالهاست که در زمینه های مختلفی از جمله دیجیتال مارکتینگ و سفر در وبسایت های مختلف مثل وبسایت گردشگری خودم ``مپگرد``، طبق ``اصول بلاگینگ و سئو`` می نویسم

فرم مشاوره شرکت در دوره جامع بلاگینگ و تولید محتوا

در صورت تمایل به شرکت در دوره بلاگینگ و درخواست مشاوره، فرم زیر رو پر کنین.

برای شرکت تو این دوره پیش نیاز قبلی لازمه؟

برای شرکت تو این دوره به هیچ پیش نیاز قبلی احتیاج ندارین فقط کافیه که به بلاگینگ و تولید محتوا علاقه داشته باشین!

چه چیزهایی رو باید با خودمون بیاریم؟

از همه مهمتر توجه و علاقتون هست که باید با خودتون بیارین 🙂

آیا مطالب این ورکشاپ به روز و کاربردی هست؟

قطعا! همه مطالب بر اساس سرفصل های به روز و تجربه های شخصی خود من هست که تو وبسایت مپگرد و پروژه های دیگم به کار بردم.

مطالب هرچند وقت یکبار آپدیت میشه و شما میتونین بطور رایگان اونا رو از طریق وبسایت مطالعه کنین.

آیا برای مطالب جدید مربوط به دوره بلاگینگ باید مجدد هزینه پرداخت کنیم؟

خیر، مطالب جدید برای شرکت کننده های قبلی همیشه رایگان خواهد بود 🙂

آیا با شرکت تو این دوره میتونم از بلاگم کسب درآمد کنم؟

همه چیز بستگی به خودتون و پشتکارتون داره!

اینکه چقدر وقت بذارین، چقدر بیشتر بنویسین و تمرین کنین و از همه مهمتر حتما یه دوره کارآموزی رو بگذرونین

اگه از دوره بلاگینگ راضی نبودم ضمانت برگشت وجه وجود داره؟

با وجود گویا بودن همه مطالب، دسترسی همیشگی به مطالب روی وبسایت، پشتیبانی همیشگی… باز هم اگه از شرکت در دوره راضی نبودین، مابقی وجه پرداختیتون برگشت داده میشه، چون هدف من رضایت کامل شرکت کننده هاست.

تا چه زمانی پشتیبانی وجود داره؟

با اینکه من یک ماه پشتیبانی آنلاین برای این ورکشاپ در نظر گرفتم تا حالا پیش نیومده کسی سوالی براش پیش اومده باشه!

با این حال حتی اگه بعد این یکماه هم واستون سوال پیش اومد، من از طریق “فرم تماس با من” وبسایتم با کمال میل پاسخگو هستم.

سوالی دارم که تو این لیست نیست، چطوری میتونم بپرسم؟

اگه سوالی دارین که تو لیست سوال ها نیست میتونی از طریق “فرم تماس با من” بپرسین خوشحال میشم بتونم کمکی کنم.

error: Content is protected !!

تخفیف های ورکشاپ ها رو در ایمیلت داشته باش

برای دریافت هفتگی مطالب مربوط به بیزینس، مارکتینگ، بلاگینگ و سوشال مدیا در خبرنامه عضو شو

ثبت نام کاربر

بازیابی رمز عبور